איטום | שיפוץ | צביעה | עבודות גובה


          

יובל -  054-2460585  .  משרד -  072-2500203  .  פקס - 072-2500204

שיפוץ מבנים

עבודה בגובה -  איטום | שיפוץ | צביעת מבנים | 

2003 עבודות גובה בע"מ מבצעים עבודות בגובה כמו איטום קירות, שיפוץ בניינים, צביעת בתים ובניינים ועוד. העבודה מתבצעת בשיטת הסנפלינג בשילוב עבודה עם במות הרמה. את העבודה עושים עובדים מקצועיים המוסמכים בעבודות גובה שעובדים ללא פיגומים. לשיטת עבודה זו מספר יתרונות בולטים הבאים לידי ביטוי בעיקר בתחום שיפוץ מבנים רבי קומות, צביעה ואיטום קירות.
• חיסכון בזמן
• מניעת גישת פורצים לקומות העליונות שבבניין במהלך שיפוץ.
• שטח עבודה מצומצם וסטרילי.
• חיסכון משמעותי בעלויות העבודה.
 החברה בעלת ניסיון רב בתחום עבודות הגובה בכלל ובשיפוץ חזיתות בניינים בפרט, ומצוידת בכל הביטוחים והאישורים הנדרשים לעבודה בטוחה ומוצלחת.

החברה מעסיקה צוותים מקצועיים מהשורה הראשונה ומחוייבת בעמידה בזמנים.
שיפוץ מבנים לגובה

 

 

ניקוי חלונות בסנפלינג

ניקוי חלונות מקצועי

שירותי ניקוי חלונות שאנו מציעים:
ניקוי כללי , בסנפלינג , ניקוי חזיתות מבנים, ניקיון חלונות קירות מסך, עבודה בשוטף, שירותים לחלונות קשיי גישה (בלבד) בוילות באזור תל אביב והמרכז , בבתי מלון ובמוסדות ומבנים ציבוריים. לשירותים נוספים בתחום...
שיפוץ בניינים

שיפוץ מבנים

שירותי שיפוץ מבנים שאנו מציעים :
שטיפת הקירות בלחץ מים, תיקוני טיח ושפריץ, שיקום בטון, צביעת מעקות וסורגים, צביעת הבניין בצבע אוטם, התקנת רשת שקופה כנגד חדירת יונים, שיפוץ הלובי כולל ריצוף, יציקות בטון מוטבע, סידור צנרת מזגנים וצביעת חיפוי פח לשירותים נוספים בתחום...
ניקוי חלונות מקצועי

ניקוי חלונות מקצועי

שירותי ניקוי חלונות שאנו מציעים:
ניקוי כללי , בסנפלינג , ניקוי חזיתות מבנים, ניקיון חלונות קירות מסך, עבודה בשוטף, שירותים לחלונות קשיי גישה (בלבד) בוילות באזור תל אביב והמרכז , בבתי מלון ובמוסדות ומבנים ציבוריים. לשירותים נוספים בתחום...
ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה

עבודה בגובה דורש הכשרה ממושכת ומקצוענות, בתפקיד זה אין פשרות ואי אפשר "לחפף", כדי לנקות חלונות בגבהים כאלה ובזוויות מסובכות אסור לעשות טעויות. לכן העובדים שלנו כולם מוסמכים ובעלי תעודות רלונטיות לתחום... 


שיפוץ מבנים


חברים, יש לנו חדשות נפלאות בעבורכם: אם גם אתם מתגוררים בבניין ישן, אם גם אצלכם המראה החיצוני של הבניין מזכיר מעברה משנות ה־50' של המאה שעברה, אל דאגה! נמצא הפתרון, והוא אפילו זמין, מהיר יחסית וקל לביצוע: שיקום הבניין ושיפוצו.


מי? מה? איך?

כשמדברים על שיפוץ מבנים ישנים מדברים בעיקר על שיפוץ חזית הבניין והחיפויים החיצוניים המכסים אותו, שדרוג הגינה המקיפה את הבניין ושיפוץ הלובי וחדר המדרגות. השיפוץ מתבצע על ידי בימות הרמה וסנפלינג המסייעים לשקם את המבנים ולחדש ימיהם כקדם.


היכן מתחילים?

ראשית כול, שוטפים את הקירות החיצוניים בלחץ מים גבוה, מסירים חלקים רופפים בעזרת פטישון ומסתתים את הבטון שמקיף את המבנה. מברשת ברזל מסירה חלודה מהברזל המזוין ואז מצפים אותו בחומר נוגד חלודה. אם צריך מבצעים תיקוני שפריץ בחזית הבניין עד לקבלת מראה אחיד של הקירות החיצוניים.

מיד אחר כך צובעים את הקירות החיצוניים. מכסים בניילונים גדולים את החלונות, את מנועי המזגנים ואת גופי המנורות הקיימים בקירות הבניין וצובעים בצבע יסוד מיוחד המונע חדירת מים, עובש ופטריות. בהמשך צובעים שכבה נוספת באופן אחיד וסימטרי לאורך כל קירות הבניין.
לא שוכחים להתקין רשת למניעת חדירה של יונים לנישות בבניין כמו מסתורי כביסה וכיו"ב


שיפוץ חדר המדרגות

ואז עוברים לסייד את חדר המדרגות. צובעים את הקירות והתקרות ומתקנים בשפכטל במקומות נקודתיים, וכמובן – מרצפים מחדש של הלובי והמדרגות. בהמשך, מרצפים את השבילים והחצרות המובילים למבנה.


שיפוץ בניינים – זה אפשרי

אז אם הבניין שלכם נראה ישן, דהוי, חלוד ולא מזמין להיכנס אליו, כדאי לכם לפנות לחברה המתמחה בשיפוץ ושיקום מבנים ישנים. הבניין שלכם יודה לכם.

טואול - אתרים באינטרנט