איטום | שיפוץ | צביעה | עבודות גובה


          

יובל -  054-2460585  .  משרד -  072-2500203  .  פקס - 072-2500204

איטום מבנים ושיפוץ בניינים


מתגוררים בבניין ישן? המראה החיצוני של הבניין מזכיר מעברה משנות ה־50' של המאה שעברה? אל ייאוש! יש פתרון, והוא אפילו זמין, מהיר יחסית וקל לביצוע: שיקום הבניין ושיפוצו.

 כיצד?

שיפוץ בניין ישן נעשה במספר שלבים שעיקרם שיפוץ חזית הבניין והחיפויים החיצוניים המכסים אותו (אם יש כאלה), שיפור מראה הגינה המקיפה את הבניין ושיפוץ הלובי (מבואה) וחדר המדרגות. שיפוץ כזה נעשה בבניינים רבי־קומות ובבתים פרטיים עתיקים הדורשים רענון ואף שיקום חזית המבנה. בשיפוץ המבנה נעזרים בבימות הרמה, בסנפלינג ובעזרים נוספים המסייעים לשקם את המבנה ולהשיב לו את הברק והיופי שאבדו עם השנים.

שיפוץ מבנים

היכן מתחילים?

השלב הראשון בשיפוץ מבנים מתחיל בשטיפת הקירות החיצוניים בלחץ מים גבוה. בהמשך מסירים חלקים רופפים בעזרת פטישון ומסתתים את הבטון שמקיף את המבנה. בעזרת מברשת ברזל ענקית מסירים חלודה מהברזל המזוין ומצפים אותו בחומר נוגד חלודה. בהמשך מבצעים השלמות ותיקונים בבטון. אם צריך מבצעים תיקוני שפריץ בחזית הבניין עד לקבלת מראה אחיד של הקירות החיצוניים.

בשלב השני של שיפוץ הבניין צובעים את הקירות החיצוניים. לצורך כך מכסים בניילונים גדולים את החלונות, את מנועי המזגנים ואת גופי המנורות הקיימים בקירות הבניין וצובעים בצבע יסוד מיוחד המונע חדירת מים, עובש ופטריות. בהמשך צובעים שכבה נוספת באופן אחיד וסימטרי לאורך כל קירות הבניין. 
לאחר מכן מתקינים רשת למניעת חדירה של יונים לגומחות ופינות נסתרות בבניין כמו מסתורי כביסה וכיו"ב. הרשת מותקנת באמצעות עוגנים וכבל פלדה.


שיפוץ חדר המדרגות

שיפוץ בניין אינו שלם ללא שיפוץ חדר המדרגות והלובי (מבואה) שבו. מה שאומר, סיוד חדר המדרגות, צביעת הקירות והתקרות תוך תיקוני שפכטל נקודתיים, חידוש וצביעה של ארונות החשמל, וכמובן – ריצוף מחדש של הלובי והמדרגות. בהמשך, מרצפים את השבילים והחצרות המובילים למבנה ככל שיש צורך.


שיפוץ בניינים – זה אפשרי

אז אם הבניין שלכם נראה ישן, דהוי, חלוד ולא מזמין להיכנס אליו, כדאי לכם לפנות לחברה המתמחה בשיפוץ ושיקום מבנים ישנים. הבניין שלכם יגיד לכם תודה.


 

  

 טואול - אתרים באינטרנט