איטום | שיפוץ | צביעה | עבודות גובה


          

יובל -  054-2460585  .  משרד -  072-2500203  .  פקס - 072-2500204


צביעת בתים

בניינים שנבנו לפני 40 שנה ויותר דורשים שיפוץ נרחב. מעבר לשיפוץ כל דירה ודירה אפשר, רצוי ומומלץ לשפץ גם את הבניין עצמו. בית ישן עלול להיראות מוזנח, מכוער, מלוכלך, לא מזמין ועתיק. אחד הכלים לשיפור חזית הבניין הוא צביעת קירות הבניין החיצוניים

איך זה עובד?

יש מספר שלבים לשיפוץ בניין, והמטרה היא לשפץ את חזית הבניין והחיפויים החיצוניים המכסים אותו (אם ישנם כאלה). צביעת הבניין היא חלק חשוב ומהותי בשיפור חזית הבניין.
ראשית, שוטפים ביסודיות בלחץ מים גבוה את כל הפתחים שיש בבניין: חלונות, פתחי אוורור וכיו"ב, בהמשך שוטפים בלחץ מים גבוה ומנקים את כל הקירות החיצוניים תוך תיקוני טיח וצבע, שפריץ ובטון. לאחר שכל החזית נקייה והוסרו ממנה כל הלכלוכים, צובעים את הקירות החיצוניים בצבע אוטם מסוג רב־גמיש מרקם גס של טמבור.
לצורך צביעת הקירות החיצוניים מכסים בניילונים גדולים את החלונות, את מנועי המזגנים ואת גופי המנורות הקיימים בקירות הבניין וצובעים בצבע יסוד מיוחד המונע חדירת מים, עובש ופטריות. אחר כך צובעים שכבה נוספת של צבע בצורה אחידה וסימטרית לאורך כל קירות הבניין.

יצוין, שבשיפוץ המבנה נעזרים בבימות הרמה, בסנפלינג ובעזרים נוספים המסייעים לשקם את המבנה ולהשיב לו את הברק והיופי שאבדו עם השנים. בהמשך פונים לשיפור מראה הגינה המקיפה את הבניין ושיפוץ הלובי (מבואה) וחדר המדרגות.

צביעת חדר המדרגות

צביעת בניין אינה שלמה ללא צביעה של חדר המדרגות והלובי שבו. כלומר, סיוד חדר המדרגות, צביעת הקירות והתקרות תוך תיקוני שפכטל נקודתיים, חידוש וצביעה של ארונות החשמל, וכמובן – צביעת מעקות, עמודים וכל מה שנמצא במתחם הלובי וחדר המדרגות (למשל, אדניות, וגופי תאורה).

אז אם הבניין שלכם נראה ישן, דהוי, חלוד ולא מזמין להיכנס אליו, כדאי לכם לפנות לחברה המתמחה בשיפוץ ושיקום מבנים ישנים שתצבע את בניין ותשווה לו מראה צעיר, חדש ומזמין.

 

 

  

 טואול - אתרים באינטרנט