איטום | שיפוץ | צביעה | עבודות גובה


          

יובל -  054-2460585  .  משרד -  072-2500203  .  פקס - 072-2500204

 ניקיון חלונות


העידן המודרני מתאפיין בעבודה מרובה סביב לקוחות רבים בתוך המשרד. השעות הרבות שאנו נאלצים להשקיע במשרד מדירות את עינינו לא פעם ומאלצות אותנו להפנים שמשרדנו הוא ביתנו החדש. משכך עלינו להתייחס אליו ככזה. עיצוב המשרד, טיפולו ונקיונו התדיר הם תנאי בסיס לכינון משרד איכותי ומרהיב שיותיר רושם רב על הלקוחות העסקיים הבאים לפקוד את שערי המשרד.
שיפור מראה המשרד
אולם כיצד נוכל לשפר את החזות של המשרד על מנת להציגו כמשרד מושקע ואיכותי. אין ספק שהזנחת הצד האסטתי של המשרד יותיר רושם רע בקרב הלקוחות המתעניינים בנותן השירותים השוכן במשרד זה. הרי מי מאיתנו לא סלד לנוכח משרד מעופש ומלוכלך וקישר זאת באופן לא מודע לאיכות עבודתו של העורך דין או במהנדס בניין שפנינו אליו. נקיון המשרד הוא לא רק תנאי הכרחי להצלחת העסק אלא הוא הכרטיס הכניסה שלנו לתחרות הקשה השוררת בימנו בשוק העבודה.
ניקיון חלונות במשרד
אחד מהחלקים הרגישים ביותר ללכלוך בבנייני משרדים רבים הם החלונות. ניקיון חלונות הם אחד המשימות הקשות ביותר לביצוע בבנייני משרדים, משום שסוג המבנה, צורת החלונות והדרך להגעה אליהם הוא בלתי אפשרי בעת ביצוע ניקיון חלונות. משום כך רבים מבעלי בנייני המשרדים או בעלי המשרדים עצמם מוותרים מלכתחילה על ניקיון חלונות אלו בטענה שאין לאל ידם לבצע נקיונות אלו משום שהם כרוכים בסכנה מרובה.
בשנים האחרונות ניקיון חלונות נהפך להיות עסק של ממש, ובישראל עצמה ניתן למצוא כמה חברות המתמחות בתחום זה. למשל, ניתן למצוא חברות שמאפשרות ביצוע של ניקיון חלונות מכל הסוגים והגדלים במיטב האפשרויות המוצעות כיום. שיטת סנפלינג או דרך במות הרמה ועוד מגוון שיטות רבות וטובות. מעתה אין צורך להעסיק פועלי נקיון זוטריים שיסתכנו בנקיון חלונות ללא הכשרה אלא יש לתת לחברה המתמחה בכך משימה זו. חברות אלו יעניקו את השירות הטוב ביותר עבור הלקוח הפרטי או בעלי בנייני המשרדים ויבטיחו נקיון מופתי בחלונות. נקיון זה יבטיח מראה נקי ונוצץ של המשרדים בשטח הבניין ויפארו את הודו וקרנו של בניין משרדים זה.עובד באמצע עבודת הניקוי

צוות עובדי הניקיון שלנו בפעולה טואול - אתרים באינטרנט