איטום | שיפוץ | צביעה | עבודות גובה


          

יובל -  054-2460585  .  משרד -  072-2500203  .  פקס - 072-2500204

ניקוי חלונות - השירותים אותם אנו מציעים:

ניקוי  כללי - החברה מבצעת את כל סוגי החלונות הן בבתים בפרטיים הן בבניינים, ברבי קומות ולמוסדות ציבוריים, העבודה מתבצעת בשיטות ניקוי מתקדמות המתאימות לכל סוגי החלונות.
 
בסנפלינג - אנו מבצעים עבודות נקיון חלונות בסנפלינג יתרון משמעותי בתפיסת שטח תוך שמירה על סטנדרטים בינלאומים של בטיחות ללא פגיעה באיכות העבודה, בשיטה זו ניתן להגיע לכל המקומות הקשים ביותר ולנקותם בצורה יסודית ויעילה.
 
בגובה - שיטת העבודה בגובה היא שיטה יחודית המתבצעת אך ורק ע"י אנשים מקצועיים שהוכשרו לכך ובעצם מאפשרת לבצע את כל הפעילויות כגון שיפוץ מבנים גבוהים, חלונות גבוהים וכו בשיטה חסכונית ויעילה.
 
ניקוי חזיתות מבנים - חזית המבנה היא בעצם נראות הבניין, לכן אנו שמים דגש מיוחד הן על שיפוץ המבנה והן על נקיונו והכל מתבצע בעבודה בכל גובה.
 
ניקיון חלונות קירות מסך - ניקוי זה מתבצע בשיטה יחודית לקירות מסך מאחר והקירות עשויים מזכוכית והם חזית הבניין ותופסים שטח נרחב ביותר מנראותו, לכן חשיבות הנקיון בבניינים אלו והם דורשים נקיון מקצועני עם חומרים איכותיים במיוחד.
 
בשוטף - חברות רבות ובעלי עסקים טרודים ביום יום במלכתם ועיתים משקיעים את רוב זמנם ומרצם במתן שירות ללקוחותיהם אנו מציעים שירות מקצועי על בסיס קבוע שיידאג לחלון הראווה שלכם תמיד להראות מצוחצח ונקי ללא דאגות פיתרון קבוע נוח ויעיל.
 
קשיי גישה (בלבד) בוילות באזור תל אביב והמרכז - את הפיתרון האולטימטיבי, היחיד והיעיל ביותר להגיע לחלונות  קשיי גישה תמצאו אצלנו יתבצע בשיטת סנפלינג.
 
בבתי מלון - בתי מלון בארץ משתמשים בשרותי הנקיון שלנו, לשמירה על מראה נקי ומהודר גם בתחזוק החיצוני של בית המלון וגם בניקוי החלונות, לקוחותינו שבעי רצון ומרוצים מטיב ומאיכות העבודה ומהשירות שאנו מעניקים.
 
במוסדות ומבנים ציבוריים - יותר ויותר מבני ציבור רבים בארץ ובתוכם עריות, מועצות, בתי ספר ומשרדי ממשלה  מעדיפים להעביר את נקיון ותחזוקת המבנים לקבלנים חיצוניים ואילנו בזכות השמירה על סטנדרטים של קידמה ושירות אדיב כיאה לחברה רצינת בתחום.
 

ניקוי חלונות בבניין מסחרי

 טואול - אתרים באינטרנט