איטום | שיפוץ | צביעה | עבודות גובה


          

יובל -  054-2460585  .  משרד -  072-2500203  .  פקס - 072-2500204

 

היתרונות של ניקוי חלונות בסנפלינג


כל המתהלך בערים הגדולות בארץ ובעולם נחשף למגמה ההולכת ונשנית בקרב מעצבי בניייני היוקרה של המשרדים השונים. מבנים בעלי חזות מרשימה נוצצת ובוהקת הם רק חלק מהאופנה העכשווית של סגנון נקי וסטרילי. סגנון זה המתאפיין בחיפוי הבניין בחלונות ענקי ממדים נוסך בכל הבאים בשערי המשרדים או מי שנמצאים סמוך להם תחושה עילאית של עוצמה ויופי נקי ולא מגושם. אולם לצד הפאר והיופי שיש בכך הרי שתחזוקת בניינים אלו לא מטיבה עם בעלי המשרדים הנאלצים לטכס עצות כיצד יוכלו לתחזק את נקיון הבניין בצורה מקצועית ובקלות יתירה.
האפשרויות העומדות בפני המנקה הזוטר אינם רבות. לאמיתו של דבר לא ניתן לערוך ניקוי יסודי של החלק החיצוני של בנייני המשרדים החדשים, קרי חלנות המשרדים, ללא קבלת סיוע מגורם מקצועי לשם כך. משרבו בנייני משרדים מהסוג המודרני והחדיש נולד הצורך לקבל מענה הולם לנקיון חלונות הבניין. משום כך הוקמו בשנים האחרונות חברות המתמחות במתן שירותי נקיון לחלונות משרדיים ולמגדלי פאר ויוצא באלו סגנונות הבנייה.
שיטת הניקוי בסנפלינג
חברות אלו מתמחות בשיטות חדישות ומתקדמות בניקוי חלונות חוץ. אחד מהדרכים הטובים ביותר כיום הוא בשיטת הסנפלינג. שיטה זו כשמה כן היא- מנקים את החלונות של משרדי הבניינים בשיטת סנפלינג על הבניין המבוקש תוך כדי ניקוי יסודי של כל פינה בבניין. ניקיון בסנפילנג נעשה בידי צוות מקצועי ומיומן שעובר הכשרה המתאימה לכך ומבצע את עבודתו בצורה הטובה ביותר תוך מתן דגש על זהירות ובטיחות בעבודה משום שמקצוע זה טומן בחובו סכנות רבות במידה ונושא הבטיחות לא מטופל כמו שצריך.
מהם היתרונות בשיטה זו?
למרות שקיימות שיטות  רבות ומגוונות  במשרדים רבי קומות. השיטה בסנפלינג היא המומלצת ביותר משום שהיא חוסכת הקמה של פיגומים שיוצרים נזק סביבתי וחשש לפריצה בפני גנבים או שימוש תדרי בבמות הרמה שדורש פעולות נרחבות יותר ולא פשוטות לביצוע. שיטת הסנפלינג היא ידידותית יותר לסובבים אותנו, אין צורך להפעיל רעש סביביתי אין צורך לערוך הקמה מיותרת של במות עזר וכיוצא בזה. השיטה היא סביב עבודה אנושית פשוטה שקטה ולא רועשת שנותנת תמורה מעולה לנקיון החלונות.

 

 טואול - אתרים באינטרנט