איטום | שיפוץ | צביעה | עבודות גובה


          

יובל -  054-2460585  .  משרד -  072-2500203  .  פקס - 072-2500204

 

השיטות הנהוגות בניקוי חלונות לגובה


ניקוי חלונות בביתנו איננו דורש השקעה כה מרובה. ניקוי פנים וניקוי חוץ של החלונות נעשה בצורה קלילה ומהירה ללא סכנות מיותרות. אמנם לעתים אנו נאלצים להשתמש בסולם ביתי על מנת להגיע לפינות המרוחקות אך לרוב הנקיון הוא פשוט למדי. אך אין כך הם פני הדברים בבואנו לערוך ניקוי יסודי בבנייני משרדים. צורת המבנה של המשרדים שונה בתכלית מהבנייה הביתית בתחומים רבים. ואם נרצה להציג שוני ביניהם ביתר שאת הרי שתחום ניקוי החלונות יעמוד בראש הרשימה ללא ספק.
בנייני משרדים בארץ ובעולם מאופיינים בצורות ארכיטקטוניות רבות של בנייה לגובה עם חיפויי זכוכית במרבית הבניין. בשל תכוונות אלו קיים קושי גדול לבצע ניקוי יסודי של כל משרד בפני עצמו ולעתים הדבר לא מאפשר כלל. אי ניקוי של החלונות או שאר מבני הזכוכית המעטרים את חזית הבניין יגרמו לנזק בלתי הפיך לחלונות משום שריבוי הצטברות האבק והאבנית הורסים את הזכוכית ומשאירים אותו בכתמו לתמיד.
החשיבות לניקוי המשרד
אי לכך קיימת חשיבות עליונה לבצע עבודה בגובה אחת לכמה זמן על מנת לשמור על תקינות החלונות. בנוסף לכך אנו נקבל גם מבנה משרדים נקי ונוצץ למדי. מבנה נקי ימשוך אליו לקוחות רבים ויציג נאמנה את החברה אשר בעלותה בניין זה. הכניסה לבניין הוא השער להצלחת העסקים של החברה או החברות השונות בבניין. זאת אי אפשר לשכוח.
כיצד מבצעים ניקוי חלונות לגובה?
אם כן כיצד נוכל לבצעזאת? לשם כך הוקמו בשנים האחרונות חברות ניקיון המתמחות בשירות ניקיון חלונות בגובה חברות אלו מתמחות במתן שירותי ניקיון מקצועיים שלא מתאפשרים למנקה הפשוט. השיטות הנהוגות בחרות אלו הם רבות ומגוונות. שיטת ניקוי בסנפלינג שהיא השיטה המומלצת ביותר כיום. בשיטה זו יורדים פועלי הניקיון בצורת סנפלינג על הבניין ותוך כדי ירידה מנקים כל חלק ופינה של חלונות הבניין. שיטה זו אינננה דורשת יצירת במות הרמה או במות שיסכנו את פועלי הנקיון או יחדירו גנבים ופורצים בלילות. נכון להיום  היא בין השיטות המומלצות ביותר. אולם ניתן להיעזר גם בשיטת במות הרמה חשמליות המניפות את פועל הניקיון אל על לעבר הנקודות שהוא מבקש לנקות. שיטה זו נעזרת בכלים מכניים חדישים ובטיחותיים למדי שאינם בנמצא לאדם הפשוט.

 טואול - אתרים באינטרנט