איטום | שיפוץ | צביעה | עבודות גובה


          

יובל -  054-2460585  .  משרד -  072-2500203  .  פקס - 072-2500204

ניקוי חלונות בבנייני משרדים מודרניים


האדריכלות המודרנית שהתעצבה בשנים האחרונות בארצות המערב מתאפיינת בבנייה עם מראה נוצץ, חדשני ומבריק כיאה לעידן בו אנו חיים. סגנון אדריכלי זה מתאפיין בקוביזם מודרני ארכיטקטוני תוך מתן דגש על ציפויי זכוכית בצורה מאסיבית סביב בנייני המשרדים.  מרבית המשרדים המודרניים בנויים באופן זה, והמראה הישן של בניין עתיק יומין עם מבנה בטון חזק ואפרורי נעלם לטובת המראה חדשני קריסטלי  זה.
אלא שלצד החדשנות מגיעות גם הבעיות. הקשיים שנתקלים בעלי בנייני משרדים רבים לנוכח השינויים האדרכליים הנעשים בשנים האחרונות מצריכות אותם לטכס עצה כיצד יכולו לנקות ולתחזק מבנים אלו. הלאכה במשרדים אלו איננה פשוטה כלל וכלל. לא יעלה על הדעת שבעלי הביניינם יצטרכו לסכן עצמם באופן שבועי וכל שכן שלא לסכן פועלים פשוטים שיטיבו אם בכלל לערוך ניקוי חלונות מסביב לחלונות המשרד.
הפתרון  לניקוי חלונות במשרדים
הפתרון המוצע בארצות מערביות בעולם הוא לעבוד בצורה מקצועית בידי חברה המתמחה בכך. במה דברים אמורים? ידוע לכל המלאכה במשרדיים היא מלאכה מסכונת וקשה למדי אלא שבעזרת פתרונות יצירתיים ומקצועיים ניתן להגיע לתוצאות מדהימות גם בתחום זה.  ניקוי  בסנפלינג או  בעזרת במות הרמה מקצועיות ומשוכללות מאפשרות ניקוי יסודי של פועלי הנקיון ללא חשש לסכנת חיים. אי חשש זה יבטיח נקיון בטוח ומהימן למדי בכל אזורי החלונות במשרדים מבלי לדלג על אף אזור ועל אף חלון זנוח למדי.
לכאורה ישאלו בעלי הבניין מניין נוכל לתקצב כל כמה שבועות פרוייקט זה, הרי תקצוב זה של פרוייקט ענק ממדים יגרע מהכנסות של הבניין. על זאת נוכל לענות לבעלי הבניין או המשרדים ולהרגיע אותם בכך שנאמר להם שאין צורך לנקות את בנייני המשרדים בדחיפות יתירה, זאת משום שנקיון דו שנתי יכול להספיק די והותר על מנת למנוע אבנית או הרס של הזכוכית. יותר מכך הדבר יהיה כמותרות. אם כל כוונתנו לשמור על הניקיון ולמנוע הצטברות אבק ואבנית הרי שמספיק אם נזמין חברה אחת לחצי שנה או אחת לארבעה חודשים ודי בכך בכדי להשאיר את החלונות נקיים.

 טואול - אתרים באינטרנט